Przeskocz do treści

Oto jest Kasia :)

Nie kupuję bombek choinkowych w styczniu ani nawet latem. Nie zakładam szpilek między sprzątaniem, a przybyciem zaanonsowanych gości, z dwóch bardzo prostych przyczyn – 1. rzadko sprzątam, 2. do mnie nikt się nie anonsuje, a po prostu przychodzi.
Ręcznikami papierowymi wycieram siki psa (bo takiego mam psa), a nie deseczkę po każdym użyciu. A i to tylko wtedy, kiedy mam takowe ręczniczki w domu, jak nie mam radzę sobie innymi sposobami (tu pozwalam wam puścić wodze fantazji – wszystkie opcje zapewne są możliwe 😀 ).
O tym wszystkim jak o wielu innych moich domowych nie-nawykach wiedzą moje przyjaciółki, które dla fanu bardziej własnego niż mojego, kupiły mi poradnik „Perfekcyjnej Pani Domu” dawno, dawno temu.
Nawet zaczęłam go przeglądać ale wymiękłam już przy czytaniu o codziennym odkurzaniu.
Podsumowując – perfekcyjna nie jestem. Nigdy nie byłam, raczej nie będę…
Matka dwóch dorastających, nastoletnich córek, rozwódka, współwłaścicielka dwóch psów, posiadaczka kontrowersyjnej pasji motoryzacyjnej – motocyklistka i mniej kontrowersyjnej – amatorskiej fotografii.
Jednym słowem moje życie to czubkownia.pl 😀
Porady poparte własnym doświadczeniem, pomysły i rozwiązania problemów albo próby radzenia sobie z problemami w domu, rodzinie, ognisku domowym, smutki i radości – oferuję spakowane w, jak mi się wydaje, zabawne teksty do poczytania.
Zapraszam.